Cermo Concept verkoopt bruidsmode voor hem en haar in hun bruidswinkel te Zoersel (Antwerpen). Cermo maakt met een klantgerichte service en jarenlange vakkennis een statement. Ze willen dat de uitstraling en het gevoel dat de klant ervaart in hun winkel, ook weerspiegeld wordt op de website.
Op het einde van het creatieproces wordt werk gemaakt van responsiviteit, zodat er geen dubbel werk geleverd wordt. Het responsief maken van een website betekent dat we ervoor zorgen dat de website er visueel goed uitziet en werkt op verschillende toestellen, de website moet dus goed werken op vaste computers, laptops, tablets en smartphones.
Wanneer we de responsiviteit bij de start al optimaliseren, is de kans groot dat we dit op het einde nog een keertje moeten herhalen. Dubbel werk dus. Zodra het visuele naar wens is, wordt de back-end van de website volledig in orde gebracht. Van responsiviteit tot technische SEO en links, alles wordt tot in de fijnste puntjes gecontroleerd.
Let’s connect! Vul onderstaand formulier in en wij contacteren jou voor een afspraak.
Hallebaan 9
2240 Zandhoven
België
(vlakbij afrit Massenhoven van E313 of afrit Zoersel van E34)
Borsbeeksebrug 34/1
2600 Antwerpen
België