Digitale & grafische marketeer

Ben jij een grafisch ontwerper met een passie voor online marketing die op een wervende manier nieuwe campagnes uit de grond kan stampen? šŸ–„ļø

Dan zoeken wij jou!

Kingsberry is eenĀ online marketing bureauĀ met een diverse groep klanten,Ā van internationaal actieve bedrijven tot sterke lokale KMO’s.Ā AlsĀ grafisch ontwerpenĀ begrijp je exact wat je klanten nodig hebben om hun doelen te bereiken.

Solliciteer nu supersnel

Geef je carriĆØre een boost bij Kingsberry

Welk marketingtalent zit in jou verborgen?

Let it loose bij Kingsberry

Kingsberry is een digital marketing agency, anders dan de andere. Geen marketingfabriek waarin je een onzichtbaar radertje in een grote machine bent. Niet het grootste reclamebureau, niet het bekendste – maar laat dat nu net zijn wat jij zoekt.

  • Een grafisch ontwerper of grafisch sterke marketeer met ervaring in minimum twee van volgende pakketten: WordPress, Photoshop, After Effects, Premiere, (Avid), Indesign, Illustrator.
  • Je hebt kennis van HTML/CSS.
  • Je bent grafisch sterk en kan je stijl aanpassen in functie van de klant.
  • Je maakt krachtige landingspagina’s die bezoekers overtuigen om te klikken, hun gegevens achter te laten of te bellen.
  • Ɖn vooral: je hebt enige ervaring met marketing en wilt hier nog harder in groeien.

Checklist

Ben jij wie we zoeken?

Pick me, pick me!

Word je geselecteerd, krijg je een fulltime contract van onbepaalde duur. Ɖn: